Düğün Davetiyesi Satın Al
#1
Düğün davetiyesi her evlenmeye talip çiftlerin sevdiklerine, yakınlarına, arkadaşlarına ve akrabalarına "davet" hedefiyle verdiği evlenme gününe şahitlik çağrısıdır. Yüzyıllardan beri gelen Anadolu Kültüründe evlilikler akrabalarla ve yakınlarla beraber eğlenerek yapılır. Bunun için de öncesinde "eski zamanlardan beri" kapı kapı gezilir davet bırakılır. Düğün davetiyesi denildiğinde yüzlerce binlerce kağıttan oluşan, farklı tasarımlara sahip olabilen ve evlenecek çiftlerin evlenme yeri, konumu, açıklamaları, isimler vs..herşey ilave edilir.

Düğün davetiyesi modelleri de bu kapsamda değerlendirilerek satın alınır. Artık Düğün davetiyesi denildiğinde akıllara "dijital düğün davetiyesi" geliyor. Çünkü günümüzün teknolojik koşullarında, herkesin eposta/email, telefon ve bilgisayar kullanımı yaygınlaşmışken SMS üzerinden otomatik liste şekilde davet gönderimi yapılabiliyor. Ayrıca sesli ileti şeklinde profesyonel seslendirme yapılarak da düğün davetiyesi oluşturulabiliyor. Hem ağaçtan tasarruf etmiş olup çevreci bir yaklaşım sergiliyorsunuz hem de sevdiklerinize normal kağıt davetiyelerden daha güzel bir sunum hazırlayabiliyorsunuz.

Düğün davetiyesi fiyatlarını merak ediyorsanız güncel davetiye fiyatlarını http://www.kutladim.com adresinden öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olursa sitedeki iletişim bölümündeki form üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Ek olarak;

Direkt whatsapp desteği: 0850 308 74 25
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)