Ozan Ambalaj
#1
Hertürlü kullanıma uygun değişik ölçü ve hacimlerde yüzlerce cam, plastik, pet,polietilen malzeden kaplar Ozan Ambalaj farkıyla.Püskürtme ekipmanlarında lider firma.Sıvı spreyleri, kolonya spreyleri, sıvı detarjan pompaları ve dezenfektan spreyleri.Bol ve stoklu ürün çeşidi ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz.Sektörün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmet kalitemizi ve ürün çeşidimizi sürekli genişletiyoruz.
İstoç ta faaliyet gösteren ozan ambalaj da hertürlü cam veya plastik ambalaj malzemelerini bulabilmektesiniz.Değişik ebat ve hacimlerde renkli cam şişeler ,yine değişik renklerde plastik ambalaj malzemeleri ile hertürlü alanda kullanabilirsiniz.
Hobi amaçlı çalışmalarınızda butik işlerinizde mini cam şişe ve plastik şişe çeşitlerini yine ozan ambalajdan temin etmeniz mümkün.
Ozan ambalaj tüm ürün çeşidini stoklu çalışmakatadır.Bu vesile ile ürünün devamıyla ilgili sorun yaşamassınız.
plastik şişe satan firmalar arasında ozan ambalaj fiyat ve kalite farkıyla daima ön sıralardadır.
Ozan ambalaj dan cam ve plastik ambalaj malzemeleri yanında trigger ve sprey başlıklarıda temin edebilirsiniz.Bu alanda yine bol ürün çeşidi ile çalışan ozan ambalaj kolonya spryeleri sıvı sabun pompaları ve diğer püskürtme ekipmanlarına en uygun şekilde sahip olabilirsiniz.
İstoç ambalaj malzemeri satan firmalar arasında bol ürün çeşidi ve uygun fiyat performansıyla ozan ambalaj daima ön plana çıkmaktadır.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)