Organik Ürünler -> Antep Fıstığı,Antep Salçası,Ezme...
#1
Organik ürünler Gaziantep'ten kapınıza gelsin!

İnsanların köyden şehre hızlı bir şekilde göç etmeye başlamasının en büyük dezavantajı, kalabalıklaşan nüfusun gıda ihtiyaçlarını doğal ve organik şekilde karşılamanın giderek zorlaşması oldu. Günümüzde herhangi bir süper markete girdiğinizde aklınıza gelebilecek her türden yöresel ürünler bulabilmeniz mümkün. Ancak ne yazık ki bunların çok az bir kısmı organik. Organik olanlar da inanılmaz derecede pahalı!
Bu gidişata bir dur demek adına yola çıkan Tat Yöresel, hayata geçirdiği tatyoresel.com isimli e-ticaret platformu üzerinden antep fıstığı başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türden organik gıdayı tüketicilerle buluşturuyor.

Kaliteli lezzet çok uygun fiyata

Tat Yöresel sayesinde artık lezzetli, kabuklarının tamamı açılmış antep fıstığı satın almak için çarşı pazar gezmenize gerek yok. Sıcak evinizden hiç ayrılmadan kolaylıkla ürünleri sipariş edebilmeniz mümkün. Üstelik tüm siparişlerde kargonun bedava olması avantajı da var!

Sitede yer alan tek ürün antep fıstığı veya antep salçası değil elbette. Dilerseniz yemeklerde, dilerseniz de kahvaltıda kullanabileceğiniz acılı biber salçası sitenin ürün kataloğundaki yerini almış durumda. Kurutulmuş dolma biber, kelebek cevizli sucuk, karışık lüks çerez ve daha nicesi yine aynı şekilde Tat Yöresel'de mevcut.

Ürünlerin paketlemesine hayran kalacaksınız

Buna ek olarak salça satın almanın yanında fıstık ezmesi veya saf fıstık da sipariş edebilirsiniz. Sıkı bir şekilde sarılan ve taşınırken kargoda başına bir iş gelmesinin önü alınan ürünler, kapınıza kadar güvenle ve afiyetle gelecektir.

Siz de siteye hemen üye kaydınızı gerçekleştirebilir, güvenli ödeme seçenekleri ve cazip fiyat avantajlarından faydalanarak sofralarınıza renk katacak Gaziantep ürünü yöresel gıdaları sepetinize ekleyebilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)