Steroid kapıda Ödeme
#1
Vücut geliştirme ile ilgilenen çoğu kişinin en az bir kere kullanmayı düşündüğü ve hızlı kas gelişimi için tercih edilen steroidler hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz? Steroid nedir?, steroid kullanımı ve yan etkileri gibi konular bilmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır. Steroidler aslında çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan bir ilaç sınıfına verilen isimdir. Steroidler kanser gibi sorunlar nedeniyle testisleri alınan erkeklerin cinsel özelliklerini koruyabilmeleri veya hipofiz bezindeki sorunların çözümü için ya da kanser sonrası kas kaybını tedavi etmek amacıyla kullanılabilmektedir. 

Steroid Çeşitleri

Genelde kullanım yerlerine göre özellikleri değiştirilir; İmmünsüpresyon (bağışıklık sisteminin baskılanması gerektiği durumlar) ve antienflamatuar (iltihap giderici) etkinlik için kullanılan formlarında sodyum – su tutulumunu ve vücutta sıvı artışını engellemek amacıyla mineralokortikoid etkinliği azaltılmış, immünosüpresyon ve antienflamatuar etkinliği arttırılmıştır steroid tipleri kullanılır. 

Anabolik steroid kullanmadan önce nelere dikkat etmek gerekir?


İhtiyacı gözetmeden sadece takviye almış olmak için besin takviyeleri tüketmek doğru değildir. Doğal gıdalar bile, yüksek dozlarda alındığında istenmeyen yan etkilere neden olabilmektedir. Daha sağlıklı olmak için; aktif bir yaşam tarzına (yeterli egzersiz), sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sahip olmak ve olumlu bir zihin halini sürdürmek daha doğru bir yaklaşımdır.

Sonuç olarak: hepsi beden, zihin ve ruh dengesi sağlığı için atılan adımlardır. Çok gerekirse uzman doktor tavsiyesiyle diyet takviyeleri özel koşullarda alınabilir. Ancak en iyi yol şimdilik protein veya diğer besin öğelerini doğal yollarla dengeli ve sağlıklı beslenerek almak ve tüm sağlıklı alışkanlıkları bir yaşam tarzı haline getirmektir.

Sizde orjinal steroid sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz. Steroid Siparişlerinizi steroid kapıda ödeme seçeneği ile kapıda kredi kartı yada nakit ile %100 güvenilir ödeme yapabilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)