Koliva Bilgisayar
#1
Ümraniye’de bulunan bilgisayar servisi, Koliva Bilgisayar her geçen gün hizmet kalitesini tüm müşterilerine sunmaya devam ediyor. Kaliteli hizmetinin yanı sıra vermiş olduğu kaliteyi en uygun, ekonomik fiyatlarda tutarak müşteri memnuniyetini de kazanmaktadır. Koliva Bilgisayar, sektörde bulunduğu yıllar boyunca edinmiş olduğu tecrübeler ile tüm teknik arızaları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Aynı zamanda Ümraniye’de bulunan bilgisayarcı sadece bilgisayar tamir, onarım hizmeti de vermemektedir. Hizmet kalitesini diğer birçok alanda da konuşturmakta.
Koliva Bilgisayar ve İkinci El Bilgisayar, Cep Telefonu Alımı
Bilgisayar çözümlerinin yanı sıra ikinci el – sıfır akıllı saat ya da telefonlarınız en iyi fiyatlardan alınmaktadır. Ümraniye bilgisayarcısı, tablet tamiri, bilgisayar hızlandırma çalışmaları, laptop yedek parça temini gibi birçok alanda müşterileri tek bir noktada buluşturuyor.
Ümraniye bilgisayar servisi sayesinde dizüstü bilgisayarı temizliği, laptop - masaüstü ekran değişimi ve laptop tamir işlemleriniz en iyi şekilde yerine getirilip; kısa sürede, kaliteli çözümlerle bilgisayarınız teslim ediliyor. Kaliteye önem verildiği gibi zamanın da bir o kadar önemli olduğunu bilerekten işlemler en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.
Çoğu laptop kullanıcısı büyük sıkıntılar çektiği hataların laptoplarının temizliğinin gerçekleşmemesinden kaynaklandığını bilmiyor. Fakat yıllarca biriken tozdan kaynaklanmış yavaşlık ve çok daha fazla hata bilgisayarda yerini alıyor ve birtakım sıkıntılarla kullanıcıların başını ağrıtmaya başlıyor. Bu yüzden bilgisayarınızın sağlığı için belli aralıklarla kontrollerinin sağlanması, temizliğinin yapılması gerekmektedir.
Verilen bu hizmetlerin yanında bilgisayar toplama işlemlerinde de sizlere yardımcı oluyor, fiyat – performans bilgisayarınızı elde etmeniz sağlanıyor. Hem uygun fiyat hem de yüksek performans alacağınız bilgisayarlarınızda istediğiniz ürünlere yer vererekten ortaya kaliteli bir hizmet çıkartılmakta. Müşteri memnuniyetinin önem arz ettiği bu sektörde her geçen gün müşterilerin memnuniyeti için çaba sarf ediliyor. Koliva bilgisayar ile çözüm odaklı çalışmalardan yararlanmak için Ümraniye’de bulunan servislerinden faydalanabilirsiniz.
 Koliva Bilgisayar Adres ve Çalışma Saatleri
Kaliteli hizmetin adresi olan Koliva Bilgisayar, İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9B, Ümraniye’de bulunmaktadır. Hafta içleri 9:00 ila 20:00, Cumartesi günleri 10:30 ila 19:30 ve pazar günleri de 13:00 17:00 (sorunuz) saatleri arasında çalışmakta. Web site adresimiz http://www.kolivabilgisayar.com/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)