Kiralık Fotokopi Makinesi - Bogazicifotokopi.com.tr
#1
Kiralık fotokopi makinesi modelleri ile mükemmel kaliteli renkli baskılar, yüksek hızla ve en önemlisi çok çok daha ekonomik olarak basılmaktadır. Bunun en önde gelen nedeni kullanmakta olduğu renkli lazer teknolojisidir. Tamamıyla normal fotokopi kağıdına mükemmel kalitede, detaylı ve canlı renklerde baskı yaparlar. Fotokopi makinelerinin yanı sıra, mürekkep püskürtmeli kartuşları kullanan yazıcılar için de "dolum" konusu, bilinenleri ve bilinmeyenleri ile tam bir muammadır. Fotokopi makinesi kiralama yapacak olan kullanıcılar için hazırladığımız fotokopi makinesi kiralama rehberindeki tavsiyeleri ve önerileri okumadan karar vermeyin.

İlk kez fotokopi makinesi kiralama yapacak olan ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar için hazırlamış olduğumuz kiralık fotokopi makinesi rehberinde maliyet, fotokopi makineleri markaları, markaların sunduğu özellikleri, fotokopi makineleri kiralama yöntemleri ve sizin için en doğru olan fotokopi makinesi kiralama tekniklerini öğreneceksiniz. Fotokopi Makinesi Kiralama tekniklerinin tüm yöntem ve çeşitlerinden bahsederek büyük resmi göstermek istiyoruz fakat bir yandan da seçenekler arasında kafanız karışmaması için olmazsa olmazları size sayfamızda not ettik. Çıktı, kopyalama, faks gibi hizmetlerin yanı sıra artık mail gönderebilme, dlash belleklerden çıktı alma ve flash belleğe tarama dahi yapabilmektedir ve günümüzde artık ofislerin vazgeçilmez ekipmanları arasında zorunlu bir cihaz olarak konumunu almıştır. Türkiye'de firma ve kuruluşlar yazıcılar satın almakta ve kullanım yapmaktadır, ancak gelişen ve yenilenen teknoloji düşünüldüğünde ve bir elektronik cihazın ömrünün 5 yıl gibi kısa bir süre olduğunu varsaydığımızda satın almak geride kalmak veya cihazı güncel tutamamak anmalına gelebilir. Artık büro ekipmanları satan ve servis hizmeti veren firmalar satışa oranla neredeyse yarı yarıya cihazları kiralama yapmaktadır.

Öncelikle dolum toner konusundan bahsetmek gerekir ise, dolum tonerin ucuz olduğu konusu koskoca bir balondur. Dolum tonerde, çok yüksek nispette kötü toner kullanılmaktadır. Cihazın diğer aksamlarına verdiği zarar bir yana, gramaj olarak dolum toner aynı olsa da, orijinal tonerle çoklukla aynı incelikte olmadığı için, aynı gramajda daha az toner zerreciği barındırır. Bu da, ömür olarak orijinal toner ömrünün sağlanamaması demektedir. Kalite konusunu, dolum kullanan bir düşünce zaten önemsemiyor demektir. O yüzden kalitenin farkı olacağına değinmeye gerek bile yoktur. Tonerin dolumu da kartuşun sıfırlanması anlamına gelmemektedir. Toner kartuşunun içerisindeki bıçak, karıştırıcı gibi parçalar sınırlanmadığı noktada, yaşanacak sorunlar, kalite ve maliyete direkt olarak yansır. Aslında çok iyi kalitede toner kullanılarak ve gereken diğer yenilemeler de yapıldığında, sadece siyah beyaz kullanımda, biraz (üstüne basarak söylemek isteriz) biraz tasarruf sağlanabilir. Ancak baskı maliyetlerini düşürmek adına gereken gerçek çözüm bu değildir.

Detaylı bilgi için; www.bogazicifotokopi.com.tr
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)